Pielęgnacja
dłoni i stóp

Manicure

Manicure tradycyjny OPI to klasyczny manicure przeznaczony dla tradycjonalistek.  Produkty OPI są bardzo trwałe i doskonale się sprawdzają w każdej sytuacji. Podczas wykonania zabiegu usuwane są skórki, a paznokcie zostają wyrównane lub skrócone. Dopiero na tak oczyszczoną i przygotowaną płytkę aplikowany jest lakier, abyś mogła jeszcze dłużej cieszyć się swoim nowym manicurem.

Manicure hybrydowy to bardzo prosty i popularny sposób na trwały manicure. Efekt utrzymuje się od 2 do 3 tygodni. Manicure hybrydowy wykonywany jest na produktach marki Indigo oraz Mistero Milano. 

Dla pań posiadających słabsze paznokcie istnieje możliwość położenia podwójnej warstwy bazy proteinowej, dzięki czemu manicure utrzyma się znacznie dłużej.

Manicure żelowy przeznaczony jest głównie dla Pań, u których hybryda nie spełnia 100% oczekiwań. Jest to również doskonały sposób na przedłużenie i wymodelowanie płytki paznokciowej. Żel jest znacznie trwalszy i mocniejszy niż hybryda.

Manicure japoński polega na wcieraniu w naturalną płytkę paznokciową pasty zawierającej witaminy i liczne składniki odżywcze. Paznokcie po wykonanym zabiegu posiadają naturalny połysk, a także są znakomicie odżywione. Efekt utrzymuje się przez 2 tygodnie.

Pedicure

Dbając o swoje dłonie nie zapomnij również o stopach. Każdy pedicure wykonywany jest profesjonalną frezarką. Wszystkie narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu poddawane są procesowi dezynfekcji oraz sterylizacji przy wykorzystaniu autoklawu. Pedicure wykonywany jest przy użyciu lakierów firmy OPI. 

Etapy zabiegu: 

 1. Opracowanie płytki paznokciowej
 2. Pozbycie się zrogowaciałego naskórka i zgrubień
 3. Peeling stóp
 4. Aplikacja lakieru
 5. Nałożenie kremu wykończeniowego
 

Pedicure z odżywką to idealny sposób na pielęgnację stóp przez okrągły rok. Poszczególne etapy zabiegu są identyczne jak przy pedicure tradycyjny. Zamiast użycia koloru, aplikowana jest odżywka wzmacniająca płytkę paznokciową.

Pedicure hybrydowy to wygoda, wygoda i jeszcze raz – wygoda! Lakier hybrydowy utrzymuje się znacznie dłużej od tradycyjnego lakieru. Ponadto, nie trzeba czekać aż wyschnie po nałożeniu warstwy na płytkę. Po zabiegu można ubrać obuwie i bez żadnych ograniczeń wkroczyć w wir wyzwań, które dany dzień postawi przed nami.

Pedicure hybrydowy utrzymuje się nawet do 5 tygodni. Zabieg wykonywany jest przy użyciu frezarki. Jeśli będziesz chciała wrócić do naturalnej płytki, w każdej chwili możesz umówić się na ściągnięcie hybrydy.

Nawilżenie, regeneracja

Zabieg parafinowy jest szczególnie polecany, a nawet wskazany jeśli skarżysz się na suche i szorstkie dłonie. Najczęściej problem ten dotyka nas w okresie jesienno-zimowym, kiedy pogoda za oknami nie rozpieszcza i chłody dają się we znaki.

Ciepła parafina nada Twojej skórze gładkości i odpowiedniego nawilżenia, a także dostarczy substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowej regeneracji naskórka.

Idealnym wykończeniem manicure lub pedicure jest maska nawilżająca w formie rękawic/skarpet bądź kremowa maska zawijana w folię. Wszystkie rodzaje działają nawilżająco i zmiękczająco. Maski dostarczają niezbędne składniki aktywne, które wspomogą i przyspieszają odpowiednią regenerację naskórka. Zabieg jest szczególnie polecany przy suchej, szorstkiej oraz pękającej skórze dłoni lub stóp.

IBX System to pionierski, jedyny w swoim rodzaju zabieg w walce o Twoje paznokcie! Aplikowane preparaty, w przeciwieństwie do  tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci, przenikają do wnętrza płytki paznokciowej zamiast zostawać na jej powierzchni.
IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny, naturalny kolor i zdrowy połysk.

IBX System działa dwufazowo na Twoje paznokcie:

 1. CHRONI – działa niczym tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową, akrylową, hybrydową oraz klasyczną
 2. WZMACNIA – to istny system wzmacniający, który dodatkowo odbudowuje naturalne paznokcie.

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Ten zabieg jest dla Ciebie, jeżeli Twoje paznokcie:

 • są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej lub tipsów,
 • są słabe i cienkie jak papier,
 • rozdwajają się i łuszczą,
 • mają białe plamki,
 • pojawiają się bruzdy pionowe lub poziome.

Jeżeli którykolwiek z tych problemów dotyczy właśnie Ciebie – nie czekaj dłużej, poznaj moc IBX! Zabieg wykonywany jest raz na 2 tygodnie.