Zabiegi Dermalogica

Zabiegi Dermalogica

Zabiegi w oparciu o zaawansowane produkty marki Dermalogica, które są odpowiednio skomponowane do specyficznych potrzeb skóry.
Każdy zabieg opiera się na modułach pielęgnacyjnych, w których wykorzystuje się aparaturę (mikroprądy) lub głęboką stymulację – terapię dotykiem. Podczas zabiegu skupiamy się na holistycznym oraz ponadczasowym podejściu do pielęgnacji, dlatego procedura zabiegowa jest skomponowana do potrzeb Twojej skóry.

W zabiegu nawilżającym głównym składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, który chroni skórę przed utratą wilgoci i zapobiega odwodnieniu. Zapewnia jednocześnie gładka i jednolitą teksturę. Ważnym elementem podczas tej procedury jest odbudowa płaszcza hydrolipidowego skóry.

W zabiegu poprawiającym owal twarzy głównym składnikiem aktywnym jest retinol, który ujędrnia i redukuje widoczne oznaki starzenia się skóry oraz wspomaga odnowę komórkową. Podczas tego zabiegu ważnym etapem podczas głębokiej stymulacji jest maska chłodząca, która zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, poprawia owal twarzy oraz redukuje obrzęki.

W zabiegu rozjaśniającym wykorzystane jest działanie oligopeptydu -34 oraz -51, które zmniejszają przebarwienia oraz wyrównują koloryt, skutecznie rozjaśniając i rozświetlając skórę.

Wybierz najlepszy zabieg Dermologica do Twoich potrzeb: